Odzyskiwanie Danych z Karty Pamięci

Masz problem z kartą pamięci?

Chcesz szybko i za darmo dowiedzieć się jakie będą koszty odzyskiwania danych?

Zapraszamy do naszego laboratorium na bezpłatną analizę.

Odzyskiwanie danych z kart SD

Oferujemy usługi odzyskiwania danych z każdego typu kart pamięci,
w tym karty SD, microSD, karty CF i tym podobne.

Karty pamięci ze względu na mały rozmiar, dużą prędkość przesyłu czy łatwość w użyciu czy zyskują z dnia na dzień co raz większą popularność.
Karty pamięci spotykamy praktycznie we wszystkich urządzeniach przenośnych.

Niestety karty ulegają typowym usterkom dla pamięci typu FLASH.

odzyskiwanie danych kart pamięci SD

Karty pamięci najczęstsze usterki

Uszkodzenia fizyczne / mechaniczne.
Odzyskujemy dane z uszkodzonych kart pamięci.
Mobilność kart pamięci sprzyja ich uszkodzeniom.
W przypadkach fizycznego uszkodzenia karty szanse na przywrócenie danych jest niski.

Wadliwa technologia
Uszkodzone komórki pamięci, uszkodzony kontroler.
Często stosowane w kartach pamięci rozwiązania nie pozostają bez wad i one również narażone są na utratę przechowywanej zawartości.
Ze względu na praktycznie indywidualne metod zapisu odzysk z tego rodzaju nośników danych nie jest łatwy.

Uszkodzenia logiczne
Usunięte / skasowane dane, omyłkowo sformatowana pamięć czy uszkodzona partycja
Możemy pomóc przywrócić zdjęcia z wesela czy innych bezcennych informacji.
Szanse są bardzo wysokie tak długo jak dane nie zostały nadpisane.

Gdy nastąpi katastrofa…

Zdjęcia mają trwać przez całe życie. Ponieważ większość ludzi do czasu skopiowania danych, przechowuje wszystkie swoje cenne wspomnienia na kartach SD, CF i innych mediach cyfrowych, a karta ulegnie awarii i utracisz dostęp do wszystkich swoich zdjęć, nadchodzi katastrofa. Nagle wszystkie twoje zdjęcia znikają tak szybko, jak zrobiłeś jedno zdjęcie. Pomimo ich znaczenia utrata danych za pomocą kart fotograficznych jest zbyt powszechna. Jeśli jesteś zapalonym fotografem i często używasz swojej karty, ryzyko jest większe.

Mamy duże doświadczenie we wszystkich problemach związanych z odzyskiwaniem filmów i zdjęć. Chociaż nie możemy zagwarantować odzyskania danych, gwarantujemy, że szanse na odzyskanie danych będą wysokie, gdy skorzystasz z naszych usług. Dzięki doskonałemu doświadczeniu w pracy z aparatami cyfrowymi i kartami pamięci możesz odzyskać swoje zdjęcia i filmy z nami. Niezależnie od tego, czy jest to naprawa systemu plików po uszkodzeniu, wymiana chipów po upadku czy odczyt bezpośredni, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby Twoje pliki wróciły do ​​Ciebie bezpiecznie i solidnie.

Bez względu na to, czy utraciłeś, usunąłeś lub uszkodziłeś pliki lub kartę pamięci, w większości przypadków jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu. Pracujemy z wszystkimi możliwymi rodzajami nośników, więc nie ma znaczenia, gdzie przechowywane są twoje zdjęcia, od kart SD po dyski twarde. Najczęściej współpracujemy z aparatami cyfrowymi, lustrzankami cyfrowymi, napędami USB, dyskami twardymi komputera i nośnikami wymiennymi. Wiemy, że lista przyczyn utraty zdjęć cyfrowych jest prawie nieskończona, ale są szanse, że poradziliśmy sobie wcześniej z podobnym przypadkiem.

odzysk z kart pamieci nand

Bardzo ważne jest, abyś zaprzestał używać karty pamięci, gdy tylko zauważysz problem. Im częściej korzystasz z urządzenia, tym gorsze są obrażenia. Samodzielne próby naprawy mogą również spowodować nieodwracalne uszkodzenia i trwałą utratę zdjęć.

pc-3000 flash spider - odzyskiwanie z kart