Odzyskiwanie danych z dysków twardych HDD

Uszkodzony dysk? Możesz potrzebować naszej pomocy

Kiedy dane wydają się utracone, jesteśmy aby wykonać niemożliwe.

Chcesz poznać koszty odzyskiwania danych? Zapraszamy do naszego laboratorium na bezpłatną diagnozę.

Niezliczone gigabajty danych zostały nam powierzone przez użytkowników domowych, firm i instytucji czy specjalistów IT.
Jeśli otrzymamy dysk natychmiast po awarii, większość, jeśli nie wszystkie, utracone dane można nadal odzyskać.

Nie obawiaj się, nigdy nie prosimy o zobowiązania się do świadczenia usługi w ciemno.
Nasz proces rozpoczyna się od raportu diagnostycznego, który wyjaśnia, w jaki sposób możemy odzyskać dane. Płacisz za efekty, dopiero po przejrzeniu raportu i podjęciu decyzji, czy odzyskiwanie jest odpowiednie dla twoich potrzeb. Będziesz mógł przejrzeć raport z listą odzyskanych plików przed wydaniem danych, aby upewnić się, że wszystko jest zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Odzyskiwanie danych z dysków

Pracujemy z dowolnym rodzajem dysku twardego, zewnętrzne, wewnętrzne, 3,5calowe, laptopowe, ze złączem SATA, IDE czy USB. Marka, model, markę lub interfejs nie mają znaczenia.
Użyjemy naszych zaawansowanych narzędzi oraz doświadczenia do odczytania dysku twardego, aby skopiować każdy bajt możliwych do odzyskania danych.

Utrata danych dzieli się głównie na dwie główne kategorie - logiczną i mechaniczną.
Błędy logiczne oznaczają, że sam dysk twardy nadal działa, ale wystąpił błąd logiczny, taki jak przypadkowe formatowanie, skasowanie danych lub utrata partycji.
Awarie mechaniczne powodują, że dysk twardy przestaje działać. Awarie głowic, silnika i uszkodzone talerze są powszechnymi przyczynami.
Nie rzadko awarii ulega SA (Service Area), czyli strefa serwisowa dysku, translacja danych.

Dyski twarde ulegają awarii pod wpływem różnych czynników. Najczęstsze powody które napotykamy, to gwałtowne wzrosty mocy, błędy ludzkie, uszkodzenia fizyczne, nadpisywanie, awarie samych dysków. Każde uszkodzenie dysku może spowodować utratę danych.

Przywracamy dane z problematycznych dysków twardych.

Doświadczenie

Usługi odzyskiwania danych z dysku twardego to nie jest prosty proces. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie przy użyciu najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych.
Nasi klienci w rezultacie są zadowoleni faktem przywrócenia dostępu do ich cennych danych. Stale rozwijamy się, inwestujemy w sprzęt, poszerzamy wiedzę, wszystko by skutecznie móc odzyskać dane z twojego dysku twardego.

Dzięki doświadczeniu i najlepszym narzędziom opanowaliśmy skuteczne techniki odzyskiwania danych. Praca w komorze bezpyłowej, korzystanie z zaawansowanego sprzętu do obrazowania dysków, praca z zastrzeżonymi narzędziami i liczne dyski dawców części prowadzi do skutecznego odzyskania danych.

Oferujemy bezpłatną diagnozę po której dowiesz się jaki jest koszt odzyskiwania danych w twoim przypadku.

Wszelkie prace są wykonywane w naszym laboratorium w Łodzi, nigdzie nie wysyłamy twojego dysku.